Možda ste zainteresovani za…
-
Grejanje, Klima uređaji i grejanje, Šporeti i peći na čvrsto gorivo
PLAMEN DORA 8N Peć na čvrsto gorivo Zelena
Grejanje, Klima uređaji i grejanje, Šporeti i peći na čvrsto gorivoPLAMEN DORA 8N Peć na čvrsto gorivo Zelena
Plašt je napravljen od emajliranog čeličnog lima, a kamin i svi ostali vitalni delovi od kvalitetnog sivog liva garantuju pouzdanost ove peći.
Difuzor požara, fina regulacija primarnog, sekundarnog i tercijarnog vazduha osigurava čistoću sagorevanja, a zastakljena vrata iskustvo otvorene vatre.SKU: 10195 -
Grejanje, Kamini, Klima uređaji i grejanje
PLAMEN AMITY 3 Kamin
Trajno žareći kamin manjih dimenzija od Franklina i idealan za nešto manje kvadrature do 80m2.
Ukoliko kupac ima manju prostoriju za grejanje bolje je preporučiti ovaj kamin.
Izradjen od sivog liva i takodje ima staklena vrata koja daju potpuni doživljaj otvorene vatre.SKU: 10658 -
-
IT oprema, Mrežna oprema, Wifi i usb moduli
MERCUSYS HALO H30G (3-pack), AC1300 Whole home mesh WiFi sistem
IT oprema, Mrežna oprema, Wifi i usb moduliMERCUSYS HALO H30G (3-pack), AC1300 Whole home mesh WiFi sistem
Sa naprednom Mesh tehnologijom, Halo H30G radi kao ujedinjeni sistem koji garantuje brz i stabilan WiFi signal u celoj kući, pokrivajući do 320 m². Halo Whole Home WiFi komplet uključuje više jedinica koje se uklapaju u bilo koji tip objekta i može se proširiti dodavanjem više jedinica. Halo sistem automatski povezuje uređaje sa najbližom jedinicom, što omogućava dobar WiFi signal u svakom trenutku. Svaka jedinica Halo WiFi sistema pruža brzi dual-band WiFi, isporučujući kombinovane brzine do 1.3 Gbps. Komplet od tri jedinice brzim WiFi signalom opslužuje preko 100 uređaja. Uz MU-MIMO tehnologiju, Halo održava vaše telefone, računare i sve IoT uređaje istovremeno povezanim i radi sa vrhunskim performansama.
SKU: 34263 -
Bušilice i odvrtači, Sve za kuću i oko kuće
STRONG Sed 5-13 Akumulatorska bušilica
Bušilica električna SED 5-13 Strong
Napon: 230 V – 50 Hz
Snaga: 500 W
Broj obrtaja bez opterećenja: 3000 /min
Stezna glava bez ključa: 1-10 mm
Levi/Desni smer obrtanja
Pažnja:Bušilica služi za lakša bušenja u drvetu i metalu.Nije za zavrtanje vijaka i bušenje u cigli i betonuSKU: 25967 -
IT oprema, Oprema za računare, Tastature
LOGITECH G413 TKL SE Žična Mehanička US Crna
Dimenzije: 355 x 127 x 36.3 mm
Masa: 650 g
Boja: Crna
Napomena: Slovni raspored tastature i oblik tastera prikazanih na slikama ne mora nužno da odgovara podacima navedenim u specifikacijama proizvoda.
Tip tastature: Žična tastatura
Tip tastera: Mehanički tasteriSKU: 34513 -
-
Inverterske klime, Klima uređaji, Klima uređaji i grejanje
TCL TAC-18CHSD TPG31I3AH T-PRO Inverter klima uređaj
Inverterske klime, Klima uređaji, Klima uređaji i grejanjeTCL TAC-18CHSD TPG31I3AH T-PRO Inverter klima uređaj
Kapacitet hladjenja: 18000 BTU
Kapacitet grejanja: 18000 BTU
Energetski razred: A+++
Tip gasa: R32Garantni rok možete produžiti na period od 5 godina preko sledećeg linka: https://tcl-promotion.com/rs/
SKU: 33881 -
Baštenski i drugi alati, Ručni alat, Sve za kuću i oko kuće
WOMAX SET Bušilica W-SB 500 + Brusilica W-WS 500
Baštenski i drugi alati, Ručni alat, Sve za kuću i oko kućeWOMAX SET Bušilica W-SB 500 + Brusilica W-WS 500
Bušilica W-SB 500:
Napon: 230V-50Hz
Snaga: 500 W
Broj obrtaja: 0-3000 /min
Stezna glava sa kljucem: 1.5-13 mm
Levi/Desni smer obrtanja
Obicno/Vibraciono bušenjeBrusilica W-WS 500:
Napon: 230V-50Hz
Snaga: 500 W
Broj obrtaja: 11.500SKU: 30833