Možda ste zainteresovani za…
-
-
Televizori preko 55" inča, Tv, Audio i Video
HISENSE 65E7KQ 65“ 4K
Link za registraciju Hisense Televizora za produženu garanciju: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija
Dijagonala ekrana: 165,1 cm (65″)
Tip visoke definicije (HD): 4K Ultra HD
Rezolucije ekrana: 3840 x 2160 piksela
Tehnologija ekrana: QLED
Oblik ekrana: Ravni
Izvorni odnos širina/visina: 16:9SKU: 33603 -
-
-
-
-
Android mobilni telefoni, Mobilni telefoni, Telefoni i tableti
HONOR Magic 7 Lite 5G 8/512GB Titanium Black + POKLON HONOR Choice Watch 2i Black
Android mobilni telefoni, Mobilni telefoni, Telefoni i tabletiHONOR Magic 7 Lite 5G 8/512GB Titanium Black + POKLON HONOR Choice Watch 2i Black
Dijagonala ekrana: 6.78″
RAM memorija: 8 GB
Interna memorija: 512 GB
Zadnja kamera: 108 Mpix + 5 Mpix
Prednja kamera: 16.0 Mpix
Tip ekrana: AMOLED
Kapacitet baterije: 6600 mAhAkcija traje do isteka zaliha
SKU: 35052 -
-
Sve za kuću i oko kuće, Tiganj, pekači i tepsije
Texell TCR03 Pekač
Pekač keramički okrugli sa skidajućim dnom TCR-03 Texell
omogućava ravnomernu distribuciju toplote i izradjen je od kvalitetnih materijala koji se ne lepe tako da olakšava pečenje a dno koje se lako može skinuti olakšava vađenje kolača ili hleba iz pekača. Brzo postiže optimalne temperature. Napravljen je od karbon čelika sa keramičkim premazom, ručke su sa silikonskim dodacima za lakše rukovanje na visokim temperaturama. Otporan je na ogrebotine i veoma je dugotrajan. Pekač keramički okrugli sa skidajućim dnom TCR-03 Texell može se koristiti na temperaturama do 220 stepeni celzijusa.
SKU: 19912 -
Gaming oprema i konzole, Konzole za igranje, Playstation
SONY PlayStation 5 Slim 1TB + 2x DualSense Wireless Controller
Gaming oprema i konzole, Konzole za igranje, PlaystationSONY PlayStation 5 Slim 1TB + 2x DualSense Wireless Controller
PlayStation 5 Slim nudi izuzetnu kompatibilnost sa širokim spektrom igara. Bez obzira da li ste ljubitelj brzih akcionih avantura, dubokih RPG-a, ili opuštajućih indie igara, PS5 ima nešto za svakog.
SKU: 33072 -
Akumilatorski alat, Sve za kuću i oko kuće
AKOM 12V 55Ah D+
U proizvodnji ovog akumulatora su primenjena tehnička unapredjenja. Bolje vrednosti struje pri hladnom startu postižu se zbog povećanja debljine negativne ploče sa povećanjem aktivne materije olova. Model se proizvodi sa ručkom za nošenje, indikatorom stanja napunjenosti i poklopcima za kleme. Koristi se kod svih vrsta domaćih i stranih putničkih vozila male klase sa zapreminom motora do 1,5 litre.
SKU: 19567 -
Aparati za kafu, Mali kućni aparati
CREMESSO BRAVA Kafe aparat Grafitno crni
Cremesso Brava Graphite Black aparat za kapsule je savršeno rešenje za ljubitelje kafe koji žele uživati u vrhunskom ukusu kafe uz minimalan trud. Sa svojim modernim, elegantnim dizajnom i grafitno crnom bojom, ovaj aparat ne samo da se lako uklapa u svaki prostor, već i donosi odličnu funkcionalnost. Idealno je rešenje za kućnu upotrebu, ali i za kancelarije, gde je potreban pouzdan aparat za pripremu kafe.
SKU: 34476 -
Baštenski i drugi alati, Bušilice i odvrtači, Sve za kuću i oko kuće
MAKITA HP1640 Vibraciona bušilica
Baštenski i drugi alati, Bušilice i odvrtači, Sve za kuću i oko kućeMAKITA HP1640 Vibraciona bušilica
Izuzetno napredovanje pri bušenju, dug vek trajanja i snažan motor od 680 W
Okretanje L/D sa elektronskom regulacijom i trajnom blokadom
Rukohvat sa umetnutom gumenom oblogom
Bočni rukohvat od 360 stepeni s graničnikom dubineSKU: 33615 -
Dodatna oprema, Maske i zaštitna oprema, Telefoni i tableti
HAMA Futrola sa tastaturom 7″
Futrola će se postarati da zaštiti vaš tablet od prljavštine, prašine, mogućih oštećenja i ogrebotina, a zahvaljujući tastaturi, vaš tablet računar će se pretvoriti u laptop jednostavnom instalacijom tastature.
SKU: 19862 -
Bušilice i odvrtači, Sve za kuću i oko kuće
STRONG Sed 5-13 Akumulatorska bušilica
Bušilica električna SED 5-13 Strong
Napon: 230 V – 50 Hz
Snaga: 500 W
Broj obrtaja bez opterećenja: 3000 /min
Stezna glava bez ključa: 1-10 mm
Levi/Desni smer obrtanja
Pažnja:Bušilica služi za lakša bušenja u drvetu i metalu.Nije za zavrtanje vijaka i bušenje u cigli i betonuSKU: 25967 -