FOX 55WOS640E 55” 4K
SKU: 33899
Stanje:
Na zalihama
Tehnologija ekrana: DLED
Dijagonala ekrana: 55″ [140 cm]
Rezolucija ekrana: 3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana: 60 Hz
Smart: da
Operativni sistem: WebOS
41.990,00 RSD
Na zalihama
| Brends | |
|---|---|
| Black Friday | Da |
| Operativni sistem | WebOS |
| Rezolucija | 4K |
| Smart | Da |
| Velicina ekrana | 55" |