FOX 65WOS640E 65” 4K
SKU: 33900
Informacioni list: PDF thumbnail
FOX
Stanje:
Na zalihama
Tehnologija ekrana: DLED
Dijagonala ekrana: 65″ [165 cm]
Rezolucija ekrana: 3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana: 60 Hz
Smart: da
Operativni sistem: WebOS
55.990,00 RSD
Na zalihama
Dijagonala ekrana: 65 (165 cm)
Rezolucija ekrana: UHD 4K 3840×2160 pix
Tehnologija ekrana: TFT sa aktivnom matricom
Pozadinsko osvetljenje: DIRECT LED (DLED)
Procesor: Quad core ARM Cortex-A55 quad core
Memorija: 8 GB, RAM 1,5 GB
Operativni sistem: WebOS 5.0
Smart TV: da
Android: ne
Tjuner: ATV/DTV-C,T,T2,S,S2, HEVC H.265
Analogni tjuner
Slika i ekran:
-HDR10/HLG tehnologija
-dinamički kontrast: ULTRA KONTRAST
-osvetljenost ekrana: 250 cd
-vreme odziva: 8 ms
-pokretna rezolucija: 1000 RMR
-ugao gledanja: 178°
Zvuk:
-Dolby Audio i Ultra Surround
-Snaga zvučnika: 2 x 10 W
WiFi (2.4GHz/5GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac)
Bluetooth
LAN
Priključci:
-HDMI 2.0 x 3
-USB x 2
-AV-IN
-RJ45
-L,R
-optički digitalni audio izlaz
-izlaz za slušalice
-CI+
Podržava: deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom
Podržava glasovne komande i ThinQ AI
Podržava: bežičnu tastaturu i miša
Magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta
Podržava: Netflix, You Tube, Prime Video
Podržava: Apple AirPlay
PVR – funkcija snimanja sadržaja
Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom
VESA standard: 400 x 400
Postolje: metalne nogice
Raspon postolja (ŠxD): 1350 x 290 mm
Dimenzije sa postoljem: 1460 x 890 x 300 mm
Dimenzije bez postolja: 1460 x 830 x 90 mm