Možda ste zainteresovani za…
-
-
-
Grejanje, Klima uređaji i grejanje, Radijatori, konvektori i grejalice
SENCOR SOH 3313BK Uljani radijator
Grejanje, Klima uređaji i grejanje, Radijatori, konvektori i grejaliceSENCOR SOH 3313BK Uljani radijator
Uljani radijator SOH 3313BK Sencor pruža efikasno grejanje uz maksimalnu snagu od 2500 W i 13 grejnih rebara. Ovaj radijator je dizajniran za dugotrajnu upotrebu i pruža visoku efikasnost u grejanju. Opremljen je sa zaštitom od pregrevanja i sigurnosnom funkcijom automatskog isključivanja u slučaju prevrtanja, što osigurava bezbednost tokom korišćenja.
SKU: 34078 -
Akumilatorski alat, Baštenski i drugi alati, Sve za kuću i oko kuće
BLACK & DECKER REVDS12C Akumulatorska šlajferica
Akumilatorski alat, Baštenski i drugi alati, Sve za kuću i oko kućeBLACK & DECKER REVDS12C Akumulatorska šlajferica
Idealno za brušenje uglova i u uskim prostorima.
Kompaktan i lagan za povećanu upravljivost i udobnost tokom upotrebe.
Višestruki položaji držanja za laku upotrebu u nizu aplikacija.
Kompaktan dizajn približava vas radnoj površini za veću kontrolu.
Ruke se mogu slobodno kretati po jedinici dok se koristi.SKU: 33637 -
-
Televizori 49" i 50", Tv, Audio i Video
TCL 50C655 50” 4K QLED GOOGLE TV
Dijagonala ekrana: 50″ (127 cm)
Rezolucija: 4K Ultra HD 3840 x 2160p
Vrsta digitalnog tjunera: DVB-T2/C/S2
Operativni sistem: Google TV
Procesor za sliku: AiPQ EngineGarantni rok možete produžiti na period od 5 godina preko sledećeg linka: https://tcl-promotion.com/rs/
SKU: 35024 -
Grejanje, Klima uređaji i grejanje, Šporeti i peći na čvrsto gorivo
ALFA PLAM DOMINANT 70 D Šporet na čvrsto gorivo
Grejanje, Klima uređaji i grejanje, Šporeti i peći na čvrsto gorivoALFA PLAM DOMINANT 70 D Šporet na čvrsto gorivo
Šporet na drvo ili ugalj snage 7 kW
Površina zagrevanja do 45 m²
Poseduje duplo staklo na vratima i ugrađen termometar
Ložište obloženo šamotnim pločama za bolju akumulaciju toploteSKU: 19395 -
Grejanje, Klima uređaji i grejanje, Šporeti i peći na čvrsto gorivo
MBS 7SL D Šporet na čvrsto gorivo Beli
Grejanje, Klima uređaji i grejanje, Šporeti i peći na čvrsto gorivoMBS 7SL D Šporet na čvrsto gorivo Beli
Standardni šporet na čvrsto gorivo sa toplotnom snagom od 9,5 kW do 16 kW
Obojen u beloj boji pa omogućava izvanredan izgled u prostorijama
Rerna je dizajnirana tako da se dobija ravnomerno pečenje
Prilagođen za grejanje prostorija do 63 m²SKU: 11733 -
Mali kućni aparati, Usisivač bez kabla, Usisivači
DYSON V15 DETECT ABSOLUTE Štapni 446986
Dubinsko čišćenje, bilo gde. Inteligentno čišćenje, prilagođava usisnu snagu i vreme za sve zadatke čišćenja. Viso efikasna filtracija celog uređaja: uklanja 99,97% mikroskopskih sitnih čestica veličine do 0,3 mikrona. LCD ekran na kojem se prikazuju trenutne informacije o radu, u svakom trenutno i do 8.000 puta u sekundi proverava stanje uređaja i izveštava putem informacija na LCD ekranu. Laser detektuje nevidljivu prašinu na tvrdim podovima. Tri načina rada, odgovarajuća snaga usisa za različite zadatke čišćenja. Uvek idealna proporcija snage usisa i vremena rada zavisno o tome koju vrsta poda čistite. Vazduh koji izlazi iz uređaja čistiji je od vazduha u sobi koji udišemo. Idealno za alergičare. Elektro-četka s direktnim pogonom: čvrste najlonske čekinje uklanjaju tvrdokornu prljavštinu i životinjsku dlaku iz tepiha.
SKU: 34221 -
Inverterske klime, Klima uređaji, Klima uređaji i grejanje
TCL TAC-12CHSD/XA73IS Inverter klima uređaj + POKLON TCL BREEVA A2WW Prečišćivač vazduha
Inverterske klime, Klima uređaji, Klima uređaji i grejanjeTCL TAC-12CHSD/XA73IS Inverter klima uređaj + POKLON TCL BREEVA A2WW Prečišćivač vazduha
Stara en. klasifikacija: A++
Kapacitet: 12000 BTU
Energetski razred hlađenja: A++
Gas: R32
Boja: belaGarantni rok možete produžiti na period od 5 godina preko sledećeg linka: https://tcl-promotion.com/rs/
SKU: 35582 -
-
Gamepad, Gaming oprema i konzole
SONY PlayStation 5 DualSense Wireless Controller Black
Držač za mobilni telefon: Ne
Ulaz za slušalice: Da
Vibracija: Da (dva motora)
Kursor: Četvorosmerni kursor
Boja: Crna
Napajanje: Punjiva baterija
Autonomija baterije: do 10 sati
Broj tastera: 12 tastera, 2 analogne palice, kursor
Bluetooth verzija: v5.1
Podržane verzije operativnog sistema: PlayStation 5
Ostalo: Tactile feedback Priljagodljivi bumperi Ugrađen mikrofon sa funkcijom utišavanja (mute) LED osvetljenje Punjenje putem USB Type-C porta Integrisani zvučnik za dodatne zvučne efekte (samo za podržane igre) Senzor pokreta (samo za podržane igre)
Povezivanje: USB, BluetoothSKU: 29196 -
-
Televizori do 55" inča, Televizori do 55"(INCA), Tv, Audio i Video
TESLA Q55S939GUS 55” 4K
Dijagonala ekrana: 55″ (139.7 cm)
Rezolucija: 4K Ultra HD 3840 x 2160p
Vrsta digitalnog tjunera: DVB-T/T2/C/S/S2
Operativni sistem: Google TV
Procesor za sliku: ARM Cortex – Quad Core CA53Garantni rok možete produžiti na period od 5 godina preko sledećeg linka: https://teslapoklanja.com/tv2025_01/
SKU: 33463 -
-
-
-
IT oprema
SAMTEC SMT-600 Čitač pametnih kartica
Ovaj čitač je kompatibilan sa većinom pametnih kartica i može se koristiti za brzu on-line identifikaciju jednostavnim umetanjem kartice u čitač. Informacije na kartici se očitavaju automatski bez potrebe za ručnim unosom podataka. Može se koristiti za on-line banking, kao i verifikaciju elektronskih dokumenata.
SKU: 34264 -