Možda ste zainteresovani za…
-
Grejanje, Klima uređaji i grejanje, Šporeti i peći na čvrsto gorivo
ALFA PLAM DOMINANT 70 D Šporet na čvrsto gorivo
Grejanje, Klima uređaji i grejanje, Šporeti i peći na čvrsto gorivoALFA PLAM DOMINANT 70 D Šporet na čvrsto gorivo
Šporet na drvo ili ugalj snage 7 kW
Površina zagrevanja do 45 m²
Poseduje duplo staklo na vratima i ugrađen termometar
Ložište obloženo šamotnim pločama za bolju akumulaciju toploteSKU: 19395 -
Bušilice i odvrtači, Sve za kuću i oko kuće
STRONG Sed 5-13 Akumulatorska bušilica
Bušilica električna SED 5-13 Strong
Napon: 230 V – 50 Hz
Snaga: 500 W
Broj obrtaja bez opterećenja: 3000 /min
Stezna glava bez ključa: 1-10 mm
Levi/Desni smer obrtanja
Pažnja:Bušilica služi za lakša bušenja u drvetu i metalu.Nije za zavrtanje vijaka i bušenje u cigli i betonuSKU: 25967 -
IT oprema, Mrežna oprema, Svičevi
MERCUSYS MS108 v3.2, 8-Port 10/100Mbps Desktop switch
MS108 malih dimenzija se savršeno uklapa u svaki kutak vašeg doma. Sadrži osam 10/100Mbps Ethernet portova, što omogućava brzo proširenje mreže. MS108 je fleksibilan i potpuno kompatibilan sa računarima, štampačima, IP kamerama, IPTV, konzolama i mnogim drugim uređajima. To ga čini savršenim za dom ili malu kancelariju. Uz Half/Full Duplex i MAC Address Learning tehnologiju, MS108 pruža do 1.6 Gbps stabilnog komutacionog propusnog opsega.
SKU: 34281 -
-
-
-
IT oprema, Oprema za računare, Tastature
LOGITECH G413 TKL SE Žična Mehanička US Crna
Dimenzije: 355 x 127 x 36.3 mm
Masa: 650 g
Boja: Crna
Napomena: Slovni raspored tastature i oblik tastera prikazanih na slikama ne mora nužno da odgovara podacima navedenim u specifikacijama proizvoda.
Tip tastature: Žična tastatura
Tip tastera: Mehanički tasteriSKU: 34513