Možda ste zainteresovani za…
-
-
-
Baštenski i drugi alati, Ručni alat, Sve za kuću i oko kuće
WOMAX SET Bušilica W-SB 500 + Brusilica W-WS 500
Baštenski i drugi alati, Ručni alat, Sve za kuću i oko kućeWOMAX SET Bušilica W-SB 500 + Brusilica W-WS 500
Bušilica W-SB 500:
Napon: 230V-50Hz
Snaga: 500 W
Broj obrtaja: 0-3000 /min
Stezna glava sa kljucem: 1.5-13 mm
Levi/Desni smer obrtanja
Obicno/Vibraciono bušenjeBrusilica W-WS 500:
Napon: 230V-50Hz
Snaga: 500 W
Broj obrtaja: 11.500SKU: 30833 -
-
-
Bela tehnika, Šporeti, Šporeti na struju, Staklokeramički šporeti
KONČAR ST 5040GKFB3 Električni šporet
Bela tehnika, Šporeti, Šporeti na struju, Staklokeramički šporetiKONČAR ST 5040GKFB3 Električni šporet
Brend: KONCAR
ERstaro: A
Tip rerne: Konvencionalna
Boja: bela
Širina: 50 cm
Energetski razred: A
Broj grejnih zona: 4
Rok garancije: 2+3 godine dodatne garancije uz obaveznu registraciju na linku: https://www.nitom.rs/garancijaSKU: 22577 -
-
-
IT oprema, Slušalice
REDRAGON Lamia 2 H320 RGB Gejmerske slušalice sa stalkom Bele
Redragon Lamia2 H320 RGB-1 gejmerske slušalice sa stalkom za slušalice poseduju 7.1 virtualni sistem koji poboljšava lociranje neprijatelja posebno u FPS igrama. Slušalice su kompatabilne sa Sony PlayStation 3 i Sony PlayStation 4 konzolama. Uz kupovinu ovih slušalice dobijate i stalak za iste što će umnogome pomoći u sprečavanju pravljenja dobro poznatog haosa na prosečnom gejmerskom stolu. Za lepši užitak tu je i RGB pozadinsko osvetljenje. Novo poboljšano izdanje sa 3D Sound Effectom.
Gejmerske slušalice kompatabilne i sa konzolama : Sony PS4, Sony PS3
Nosač za slušalice uključen u cenu
RGB pozadinsko osvetljenje
7.1 virtual sistem
SKU: 29578 -
-
-
Pumpe za prljavu i čistu vodu, Sve za kuću i oko kuće
VILLAGER VSP13000 Potapajuća pumpa za prljavu vodu
Pumpe za prljavu i čistu vodu, Sve za kuću i oko kućeVILLAGER VSP13000 Potapajuća pumpa za prljavu vodu
Villager potapajuće pumpe su pogodne za hidromelioraciju, bez obzira da li je u pitanju čista ili zagađena voda. U zavisnosti od snage, protoci ovih pumpi se kreću od 6 do 18 hiljada litara vode na sat. Pumpe za čistu vodu mogu usisati čestice do 5mm, dok pumpe za zaprljanu vodu mogu usisati čestice prečnika do 15mm.
Oprema:
-plastično kućište
-odvodno crevo (opciono)SKU: 16507 -
-
-
Bela tehnika, Šporeti, Šporeti na struju
KONČAR SE 6040VBR1 Električni šporet
Brend: KONCAR
ERstaro: A
Tip rerne: Konvencionalna
Boja: bela
Širina: 60 cm
Energetski razred: A
Broj grejnih zona: 4
Rok garancije: 2+3 godine dodatne garancije uz obaveznu registraciju na linku: https://www.nitom.rs/garancijaSKU: 20050 -
-
Baštenski i drugi alati, Sve za kuću i oko kuće
VILLAGER LS109 Makaze za grane
Makaze za orezivanje i sečenje grana su vrste makaza koje se koriste za biljke. Dovoljno su snažne da orezuju tvrde grane drveća i žbunja, ponekad i do 3cm debljine. Koriste se u baštovanstvu, poljoprivredi, odgoju biljaka, ratarstvu, aranžiranju cveća i očuvanju prirode, gde je neophodno fino održavanje staništa.
SKU: 16366 -
-
-
Bela tehnika, Frižideri, Kombinovani frižideri
KONČAR HC60348BV Kombinovani frižider
Ovaj frižider dimenzija 60x65x186 cm savršen je izbor za sve koji traže visok kvalitet i funkcionalnost.
Sa energetskom klasom E, ovaj model je dizajniran da štedi energiju, pružajući vrhunsku performansu tokom rada.
Uz staklene police koje omogućavaju lak pregled namirnica, dobijate maksimalnu organizaciju prostora.SKU: 34788 -
-
-
-
Bela tehnika, Šporeti, Šporeti struja/gas
KONČAR ST 6022P BR2 Kombinovani šporet
Brend: KONCAR
ERstaro: A
Tip rerne: Konvencionalna
Boja: bela
Širina: 60 cm
Energetski razred: A
Broj grejnih zona: 4
Rok garancije: 2+3 godine dodatne garancije uz obaveznu registraciju na linku: https://www.nitom.rs/garancijaSKU: 17962 -
Bušilice i odvrtači, Sve za kuću i oko kuće
STRONG Sed 5-13 Akumulatorska bušilica
Bušilica električna SED 5-13 Strong
Napon: 230 V – 50 Hz
Snaga: 500 W
Broj obrtaja bez opterećenja: 3000 /min
Stezna glava bez ključa: 1-10 mm
Levi/Desni smer obrtanja
Pažnja:Bušilica služi za lakša bušenja u drvetu i metalu.Nije za zavrtanje vijaka i bušenje u cigli i betonuSKU: 25967